Welcome to Adobe GoLive 6
Pomaganie wzmacnia 2009

Informujemy, iż termin nadsyłania zgłoszeń
w konkursie Pomaganie Wzmacnia

został przedłużony do 29 stycznia 2010 r.

Zgłoszenia można przesyłać pocztą na adres:

Policka Inicjatywa Społeczna IMPULS
ul. Grunwaldzka 15, 72 - 010 Police


lub składać osobiście w siedzibie
w środy w godzinach 17.00 - 19.00
oraz 29 stycznia br. (piątek) w godzinach 16.00 - 17.00.Zapraszamy na koncert "Chorzy na Odrę".
7 stycznia 2010 roku o godz. 18.00 w Klubie Nauczyciela w Policach odbędzie się koncert zespołu CHORZY NA ODRĘ oraz wystawa fotograficzna AKTYWNI W OBIEKTYWIE.

Więcej ...

Skąd się biorą ciekawe zdjęcia?
Temat zdjęć można znaleźć wszędzie. Wystarczy umieć patrzeć i rozejrzeć się po najbliższym otoczeniu. Sprzęt jest ważny, ale nie najważniejszy. Trzeba mieć wrażliwość na otaczające nas kształty, kolory, ludzi, zwykłe przedmioty, Trzeba umieć dostrzec nastrój chwili. Uczestnicy warsztatów fotograficznych "AKTYWNOŚĆ = TOŻSAMOŚĆ" wybrali się w taką podróż po Starych Policach rozpoczynając swoją podróż fotograficzną.

Więcej ...

Pomaganie Wzmacnia 2009
Szanowni Państwo!

W 2009 roku na terenie Powiatu Polickiego po raz kolejny odbędzie się kampania promująca społeczne zaangażowanie i wolontariat pt. "Pomaganie wzmacnia". Zachęcamy, aby w ten szczególny sposób pamiętać o wolontariuszach i publicznie podziękować za ich pracę. Podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się w lutym 2010 roku chcemy zaprezentować ciekawe sylwetki wolontariuszy, wyróżnić organizacje pozarządowe, instytucje samorządowe i firmy zaangażowane społecznie.


Więcej ...

Po co organizacji pozarządowej promocja?
Czy jesteśmy tak świetni, że nowi członkowie i sponsorzy przyjdą do nas sami? Organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Polickiego szukały odpowiedzi na te i wiele innych pytań podczas szkolenia pt. Public relations organizacji pozarządowych. Szkolenie odbyło się 3 października w ramach bezpłatnej oferty kierowanej do stowarzyszeń, fundacji i grup nieformalnych przez Policki Inkubator Organizacji Pozarządowych.

Więcej ...

Zaproszenie na szkolenie pt. Public relations w organizacjach pozarządowych
3 października w ramach Polickiego Inkubatora Organizacji Pozarządowych odbędzie się szkolenie pt. Public relations w organizacjach pozarządowych. W jaki sposób osiągnąć harmonię z otoczeniem poprzez wzajemne porozumienie oparte na prawdziwej i pełnej informacji? Jakie są zasady i sposoby komunikowania się z otoczeniem? Jak pielęgnować nasze kontakty? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w trakcie szkolenia.

Więcej ...

III Jarmark Augustiański w Jasienicy. Impuls do twórczej pracy.
Na terenie Jasienicy zachowały są ruiny XIV wiecznych zabudowań poklasztornych. Ruiny klasztoru są jednym z nielicznych i najcenniejszych zabytków ziemi polickiej. To urokliwe miejsce stało się centrum wydarzeń kulturalnych, które przygotowano w ramach III Jarmarku Augustiańskiego.

Więcej ...

Można więcej. Ekonomia społeczna na rzecz osób wykluczonych.
W jaki sposób wykorzystać mechanizmy jakie stwarza ekonomia społeczna na rzecz osób opuszczających zakłady karne oraz zakłady poprawcze? Z jakich dobrych praktyk można czerpać w tym zakresie? O tym wszystkim rozmawiano podczas spotkania zorganizowanego w ramach Powiatowego Punktu Integracji Ekonomii Społecznej.

Więcej ...

Twórcza praca. Rzemiosło artystyczne na rzecz ekonomii społecznej.
Jak wdrożyć zasady ekonomii społecznej? Od czego zacząć? Z jakich środków sfinansować? Kto może nam pomóc? Zapraszamy do Powiatowego Punktu Integracji Ekonomii Społecznej w Policach - 29 sierpnia w trakcie Jarmarku Augustiańskiego w Jasienicy.

Więcej ...

Twórcze rozwiązywanie problemów społecznych.
W jaki sposób wykorzystać mechanizmy jakie stwarza ekonomia społeczna na rzecz rozwoju lokalnego? Z jakich dobrych praktyk można czerpać w tym zakresie? O tym wszystkim rozmawiano podczas spotkania zorganizowanego w ramach Powiatowego Punktu Integracji Ekonomii Społecznej.

Więcej ...

<< poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 nastepna strona >>

Welcome to Adobe GoLive 6

Welcome to Adobe GoLive 6