Welcome to Adobe GoLive 6
Wsparcie dla organizacji pozarządowych w latach 2009 - 2010
W ramach dotacji Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Polickiego w latach 2009 - 2010 otrzymają wsparcie techniczne, szkoleniowe, warsztatowe, poradnicze i promocyjne.

Więcej ...

Powiatowy Punkt Integracji Ekonomii Społecznej w Policach

Policka Inicjatywa Społeczna "IMPULS" zaprasza do Powiatowego Punktu Informacji Ekonomii Społecznej w Policach.


Więcej ...

Pierwszy Konwent Inkubatorów Organizacji Pozarządowych
W dniach 5-6 marca Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych zaprosiło organizacje pozarządowe, instytucje i samorządy lokalne, które prowadzą działania na rzecz wspierania potencjału III sektora do uczestnictwa w pierwszym Konwencie Organizacji Pozarządowych. Powiat Policki reprezentowała Policka Inicjatywa Społeczna "IMPULS" oraz przedstawicie Starostwa powiatowego w Policach.

Więcej ...

Finał drugiej edycji konkursu "Pomaganie Wzmacnia"
4 grudnia odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach finał konkursu "Pomaganie Wzmacnia". To już druga edycja konkursu, którego celem jest zaprezentowanie i uhonorowanie wolontariuszy oraz sponsorów wspierających osoby potrzebujące pomocy czy stowarzyszenia w ich działaniach na rzecz innych. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody i wyróżnienia przyznane przez Burmistrza Polic, Starostę Polickiego oraz kapitułę konkursu "Pomaganie Wzmacnia".

Więcej ...

4 GRUDNIA FINAŁ KONKURSU POMAGANIE WZMACNIA 2008
4 grudnia 2008 r. o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się uroczystość wręczenia nagród laureatom II edycji konkursu "Pomaganie wzmacnia".

Więcej ...

Tworzenie strategii fundraisingowej przez organizację pozarządową.
8 listopada w Policach odbyło się szkolenie pt. "Tworzenie strategii fundraisingowej przez organizację pozarządową". Wykłady obejmujące zasady tworzenia wizerunku organizacji i przygotowywania oferty sponsorskiej a także warsztat praktyczny uczący skutecznego przekonywania sponsora pozwoliły wielu osobom poznać nowoczesne możliwości w zarządzaniu organizacją pozarządową.

Więcej ...

Palimy się do budowy remizy!
Szkolenie z zasad budowy kampanii społecznych.
4 października w Policach odbyło się szkolenie pt. "Nowoczesny sposób budowania kampanii społecznych organizacji pozarządowych i współpracy z firmami". Polickie stowarzyszenia, fundacje i instytucje samorządowe poznawały zasady budowy kampanii społecznych. Wykorzystując techniki nowoczesnego zarządzania, narzędzia reklamy i marketingu organizacje pozarządowe uczyły się, w jaki sposób zwrócić uwagę na konkretny problem i na osoby potrzebujące pomocy.

Więcej ...

Policki Inkubator Organizacji Pozarządowych - Oferta 2008
Oferta przygotowana przez Policką Inicjatywę Społeczną IMPULS w ramach inkubatora organizacji pozarządowych obejmuje szkolenia i warsztaty, poradnictwo prawne, konsultacje rachunkowo - podatkowe oraz konsultacje z zakresu pozyskiwania środków na działalność, tłumaczenia, promocję oraz organizację kampanii społecznej pn. " Pomaganie wzmacnia".

Więcej ...

Mój pomysł - Mój projekt.
11 października zespoły projektowe polickich organizacji pozarządowych uczyły się w jaki sposób przy pomocy powiązanych ze sobą działań zrealizować określone przedsięwzięcie a tym samym doprowadzić do rozwiązania konkretnego problemu. Czyli - jak skutecznie przejść od pomysłu do realizacji autorskiego projektu.

Więcej ...

Jarmark Augustiański 2008 r.
Projekt "Apetyt na sztukę" pobudził apetyt mieszkańców Jasienicy do tego, by odkrywali tożsamość kulturową miejsca, w którym mieszkają. Podjęte od 2006 roku działania wydobyły na światło dzienne zapomniany - a niezwykle cenny - zakątek Powiatu Polickiego. Na terenie ruin XIV wiecznych zabudowań poklasztornych odbył się po raz drugi Jarmark Augustiański.

Więcej ...

<< poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 nastepna strona >>

Welcome to Adobe GoLive 6

Welcome to Adobe GoLive 6