Welcome to Adobe GoLive 6
Finał konkursu "Pomaganie wzmacnia"
6 grudnia o godz. 18.00 w Klubie Nauczyciela w Policach odbędzie się wręczenie nagród i wyróżnień laureatom konkursu "Pomaganie wzmacnia". Nagrody zostaną wręczone w następujących kategoriach: Wydarzenie roku, Wspólne działania na rzecz środowiska lokalnego - sponsor,Przyjaciel roku - wolontariusz.

Więcej ...

Po szkoleniu wiemy więcej!
Kim jest fundraiser? To pośrednik dobra łączący darczyńców z potrzebującymi! Co to jest Fundraising? To proces zdobywania funduszy lub darowizn rzeczowych poprzez proszenie o wsparcie osób indywidualnych, firm, fundacji dobroczynnych lub instytucji rządowych! Takie nowoczesne metody zbierania funduszy dla organizacji pozarządowych poznali przedstawiciele stowarzyszeń i fundacji z terenu Powiatu Polickiego i ze Szczecina. Szkolenie w ramach Polickiego Inkubatora Organizacji Pozarządowych odbyło się 16 i 17 listopada 2007 r. w Policach.

Więcej ...

Jak podziękować?
Podziękowanie jest niezbędnym elementem działań związanych z pozyskiwania funduszy i otrzymywaniem wsparcia rzeczowego przez organizacje pozarządowe. Pozwala docenić i uhonorować tych, którzy wspierają nasze działania. Bez darczyńców i sponsorów wiele projektów i inicjatyw po prostu nie odbyłoby się. Podziękujmy im w Policach 6 grudnia!

Więcej ...

Jak skutecznie zarządzać finansami w organizacji pozarządowej? Zapraszamy na szkolenie.
Członkowie organizacji pozarządowych, zarządów oraz osoby odpowiedzialne za prowadzenie księgowości w stowarzyszeniu lub fundacji, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu skutecznego zarządzania finansami zapraszamy na szkolenie pt. "Zarządzanie finansami w organizacji pozarządowej". Termin szkolenia 30.11 - 01.12.2007 r. (Police).

Więcej ...

Pomaganie wzmacnia. Promocja społecznego zaangażowania i wolontariatu na terenie Gminy Police.
W 2007 roku po raz pierwszy na terenie Gminy Police odbędzie się akcja promująca społeczne zaangażowanie i wolontariat. Kampania realizowana pod hasłem "Pomaganie wzmacnia" ma na celu zwrócenie uwagi na osoby, instytucje, stowarzyszenia i firmy, dla których społeczne zaangażowanie jest sensem istnienia.

Więcej ...

Jak skutecznie zbierać pieniądze?
Członkowie zarządów i osoby odpowiedzialne za zbieranie funduszy w organizacjach pozarządowych, które chcą wzmocnić swoją stabilność finansową oraz wprowadzać innowacyjne i skuteczne metody zarządzania zapraszamy na szkolenie pt. "Fundraising - skuteczne pozyskiwanie funduszy dla organizacji pozarządowych". Termin szkolenia: 16 - 17 listopada 2007 r. (Police).

Więcej ...

Organizacje pozarządowe w odcinkach
Mieszkańcy Polic i okolic już wkrótce będą mogli lepiej poznać polickie organizacje pozarządowe. W TV Police zostaną wyemitowane krótkie filmy prezentujące działalność 12 polickich stowarzyszeń. Cała produkcja filmowa jest realizowana w ramach projektu pt. "Policki Inkubator Organizacji Pozarządowych", którego jednym z etapów jest prowadzenie kampanii informacyjnej na rzecz sektora non-profit.

Więcej ...

Policki Inkubator Organizacji Pozarządowych - kontynuacja
Mimo bardzo dużej konkurencji w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej - 2 305 wniosków ocenionych pozytywnie - wniosek Polickiej Inicjatywy Społecznej ,,IMPULS" został bardzo dobrze oceniony i znalazł się na 50 miejscu listy rankingowej. Tym samym od września 2007 r. będą prowadzone liczne działania na rzecz rozwoju potencjału polickich organizacji pozarządowych.

Więcej ...

I Jarmark Augustiański w Jasienicy - Nasz Impuls.
Na terenie Jasienicy zachowały są ruiny XIV wiecznych zabudowań poklasztornych. Ruiny klasztoru są jednym z nielicznych i najcenniejszych zabytków ziemi polickiej. To urokliwe miejsce stało się centrum wydarzeń kulturalnych, które przygotowano w ramach I Jarmarku Augustiańskiego.

Więcej ...

Mistrzowie Ulicy 2007
9 czerwca 2007 r. na terenie skateparku w Policach odbył się finał projektu pt. "Polsko - Niemieckie Prezentacje Artystyczne. Mistrzowie Ulic 2007". Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG IIIA Polska (Województwo Zachodniopomorskie) - Meklemburgia Pomorze Przednie / Brandenburgia.

Więcej ...

<< poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 nastepna strona >>

Welcome to Adobe GoLive 6

Welcome to Adobe GoLive 6