Welcome to Adobe GoLive 6
Warsztaty graffiti
W dniach 05.06. - 09.06.2007 r. w Policach w ramach projektu pt. "Polsko - Niemieckie Prezentacje Artystyczne. Mistrzowie Ulic 2007" odbyły się warsztaty graffiti. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG IIIA Polska (Województwo Zachodniopomorskie) - Meklemburgia Pomorze Przednie / Brandenburgia.

Więcej ...

Warsztaty Tańca Ulicznego
W dniach 25 - 27.05.2007 r. w Policach w ramach projektu pt. "Polsko - Niemieckie Prezentacje Artystyczne. Mistrzowie Ulic 2007" odbyły się warsztaty tańca ulicznego. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG IIIA Polska (Województwo Zachodniopomorskie) - Meklemburgia Pomorze Przednie / Brandenburgia.

Więcej ...

Warsztaty Capoeira
W dniach 18 - 20.05.2007 r. w Podgrodziu w ramach projektu pt. "Polsko - Niemieckie Prezentacje Artystyczne. Mistrzowie Ulic 2007" odbyły się warsztaty capoeira. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG IIIA Polska (Województwo Zachodniopomorskie) - Meklemburgia Pomorze Przednie / Brandenburgia.

Więcej ...

Twórcze ożywienie klasztoru w Jasienicy
W dniu 26 stycznia 2006 r. odbyło się zorganizowane przez stowarzyszenie Policka Inicjatywa Społeczna "IMPULS" spotkanie poświęcone sprawie klasztoru w Jasienicy. W sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach spotkali się przedstawiciele gminy Police, animatorzy kultury, mieszkańcy Jasienicy oraz osoby, którym leży na sercu los jasienickiego zabytku.

Więcej ...

Twistart - warsztaty wyobraźni
Mieszkanki powiatu polickiego (Wołczkowo, Police, Mierzyn) po raz kolejny spotkały się, tym razem w siedzibie stowarzyszenia Policka Inicjatywa Społeczna "IMPULS", by wspólnie poznawać nowe techniki plastyczne.

Więcej ...

Zarządzanie finansami w organizacji pozarządowej
W dniach 3 i 4 listopada 2006 roku odbyło się szkolenie z zakresu zarządzania finansami w organizacji pozarządowej, w którym uczestniczyli przedstawiciele stowarzyszeń z terenu Gminy Police. W trakcie zajęć poruszono zagadnienia związane m.in. z:

Więcej ...

Zarządzanie projektami w organizacji pozarządowej
W dniach 24 i 25 listopada 2006 roku odbyły się warsztaty z zakresu zarządzania projektami w organizacji pozarządowej, w których uczestniczyli przedstawicieli stowarzyszeń z terenu Gminy Police.

Więcej ...

Wystawa "Historie zatrzymane w obiektywie"
Na wystawie pt. "Historie zatrzymane w obiektywie" w klubie osiedlowym w Jasienicy zostały zaprezentowane prace, które powstały podczas warsztatów realizowanych w ramach projektu pt. Apetyt na sztukę. Wystawę odwiedziło około 300 osób.

Więcej ...

Na szkle malowane
Warsztaty pt. "Na szkle malowane" realizowane w ramach projektu pt. "Apetyt na sztukę" cieszyły się dużym powodzeniem wśród dzieci jasienickich. Uczestnikom warsztatów przedstawiono technikę malowania na szkle, zapoznano z zasadami przenoszenia wzorów, osadzania przedmiotów w farbie konturowej. Dzieci korzystały z gotowych szablonów, ale także starały się puścić wodze wyobraźni i pod kierunkiem prowadzących warsztaty wyczarowały niezwykle barwne i pogodne prace.

Więcej ...

Decoupage w Jasienicy
Podczas warsztatów decoupage mieszkanki Jasienicy miały okazję poznać coraz bardziej popularną w naszym kraju technikę ozdabiania przedmiotów. Tajniki tej niezwykłej techniki polegającej na ozdabianiu przedmiotów motywami wyciętymi z papieru odkrywała przed paniami Agnieszka Figaszewska.

Więcej ...

<< poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 nastepna strona >>

Welcome to Adobe GoLive 6

Welcome to Adobe GoLive 6