Welcome to Adobe GoLive 6
"Apetyt na sztukę" - plener fotograficzny w Jasienicy
30 września w ruinach Klasztoru Augustianów w Jasienicy odbył się plener fotograficzny w ramach projektu pt. "Apetyt na sztukę" realizowanego przez Policką Inicjatywę Społeczną "IMPULS" ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Więcej ...

Jesteśmy, działamy
30 września 2006 roku odbył się piknik organizacji pozarządowych pod hasłem "Jesteśmy, działamy". W trakcie imprezy zaprezentowało się ponad 30 organizacji społecznych działających na terenie gminy Police.

Więcej ...

Wygrana w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Polityki Społecznej
W ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Policka Inicjatywa Społeczna IMPULS otrzymała dotacje na realizację dwóch projektów: Apetyt na sztukę i Policki Inkubator Organizacji Pozarządowych.

Więcej ...

"TwistArt" Warsztaty Wyobraźni
3 czerwca w Świetlicy Wiejskiej w Wołczkowie odbyły się warsztaty "TwistArt". W zajęciach organizowanych przez Policką Inicjatywę Społeczną "IMPULS" uczestniczyło 15 kobiet z terenu Powiatu Polickiego (Tanowo, Wołczkowo, Mierzyn, Police). W trakcie warsztatów prowadzonych przez instruktora plastyka, uczestniczki poznały podstawowe informacje dotyczące samej techniki TwistArt począwszy od rodzajów papierowego sznurka, kolorystyki i sposobu jego barwienia aż po podstawowe narzędzia niezbędne do pracy.

Więcej ...

Porozumienie na rzecz współpracy polickich organizacji pozarządowych
Stowarzyszenia działające na rzecz polickiej społeczności: Centrum Animacji Społecznej, Klub Kajakowy "Alchemik" Police, Międzynarodowe Stowarzyszenie Kulturalne "Krzywy Teatr", Policka Inicjatywa Społeczna "IMPULS", Polickie Towarzystwo Strzeleckie "Grajcar", Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło Terenowe w Policach, Stowarzyszenie Ekologiczne "Łarpia" oraz Związek Harcerstwa Polskiego Okręg Północno-Zachodni, podpisały porozumienie na rzecz współpracy polickich organizacji pozarządowych.

Więcej ...

"Wolni od..."
8 grudnia w hali sportowej przy ul. Siedleckiej w Policach odbyła się impreza pn. "Wolni od...". Było to podsumowanie programu profilaktycznego, realizowanego przez szkolnych pedagogów Gminy Police kierowanego do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Więcej ...

Akademia Konsumencka - szkolenie dla przedsiębiorców
13 grudnia odbyło się szkolenie dla przedsiębiorców z terenu Powiatu Polickiego dotyczące sprzedaży konsumenckiej. Szkolenie zrealizowano w ramach projektu pt. "Akademia Konsumencka" współfinansowanego w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Społecznych.

Więcej ...

AKADEMIA KONSUMENCKA
Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Więcej ...

Steet Master andegrand 2005
Impreza rozpoczęła się od oficjalnego otwarcia skateparku przez Burmistrza Gminy Police i Przewodniczącego Rady Miejskiej Kazimierza Wirkijowskiego. Była to też okazja, aby podziękować wszystkim młodym ludziom, którzy od grudnia 2003 roku prowadzili akcje promocyjne i informacyjne na rzecz powstania skateparku w Policach. Początkowo jako nieformalna grupa skatepark a następnie grupa realizująca projekt pt. "Zajezdnia" w ramach Programu Młodzież. Od samego początku działaniom tym towarzyszyła Policka Inicjatywa Społeczna "IMPULS".

Więcej ...

Biała sobota
20 sieprnia 2005 roku Policka Inicjatywa Społeczna "IMPULS" dzięki pomocy lekarzy: dr Aldony Śpiewak-Dyby, dr.Dariusza Larysza oraz dr. Bartosza Arłukowicza, zorganizowała w przychodni Niepublicznego ZOZ "ALMED" w Jasienicy, tzw. Białą Sobotę. Mieszkańcy Jasienicy i okolicznych miejscowości mogli bezpłatnie skrzystać z porad ortopedy, pediatry i internisty.

Więcej ...

<< poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 nastepna strona >>

Welcome to Adobe GoLive 6

Welcome to Adobe GoLive 6