Welcome to Adobe GoLive 6
"POLICE" - dobre miejsce na graffiti
Na nietypowe dla siebie przedsięwzięcie zdecydowały się Zakłady Chemiczne "POLICE" SA we współpracy z Policką Inicjatywą Społeczną "IMPULS". Na jednym z budynków powstaje graffiti. Autorem projektu i samego graffiti jest Paweł Kuśnierek, student ze Szczecina, pasjonat tej dziedziny sztuki. Obraz na ścianie powstał w oparciu o założenia przekazane przez "POLICE". Graffiti powstaje w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Policka Inicjatywa Społeczna IMPULS.

Więcej ...

Narodowy Plan Rozwoju
Policka Inicjatywa Społeczna ,,IMPULS" reprezentowana przez Annę Wdowiak uczestniczyła w spotkaniu konsultacyjno - opiniującym organizowanym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej na temat Narodowego Planu Rozwoju.

Więcej ...

Wygrana w konkursie
Policka Inicjatywa Społeczna IMPULS wzięła udział w ogłoszonym przez Burmistrza Gminy Police konkursie na dofinansowanie zadania w zakresie upowszechniania i ochrony praw, wolności i swobód obywatelskich. Oferta złożona przez stowarzyszenie zyskała akceptację Burmistrza, który Zarządzeniem Burmistrza przyznano Polickiej Inicjatywie Społecznej Impuls dotację w wysokości 3000 zł na prowadzenie biura porad.

Więcej ...

<< poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 nastepna strona >>

Welcome to Adobe GoLive 6

Welcome to Adobe GoLive 6