Welcome to Adobe GoLive 6
Jak skutecznie zbierać pieniądze?

Członkowie zarządów i osoby odpowiedzialne za zbieranie funduszy w organizacjach pozarządowych, które chcą wzmocnić swoją stabilność finansową oraz wprowadzać innowacyjne i skuteczne metody zarządzania zapraszamy na szkolenie pt. "Fundraising - skuteczne pozyskiwanie funduszy dla organizacji pozarządowych". Termin szkolenia: 16 - 17 listopada 2007 r. (Police).

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu pt. "Policki Inkubator Organizacji Pozarządowych". Uczestnicy zapoznają się z metodami skutecznego pozyskiwania funduszy zewnętrznych na realizację projektów i finansowanie działalności statutowej organizacji. Nauczą się jak prowadzić dialog strategiczny w organizacji, planować działalność fundraisingową, układać relacje zarządu z osobą odpowiedzialną za zbieranie funduszy, budować trwałe relacje z darczyńcami i sponsorami. Poznają zasady etyczne obowiązujące w zarządzaniu funduszami. Podstawowym celem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat dobrych praktyk w zakresie zarządzania organizacją.

Uczestnicy otrzymują imienne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia sygnowane przez Policką Inicjatywę Społeczną MPULS, IQON Consulting i Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu. Szkolenie jest bezpłatne, finansowane w ramach dotacji Ministerstwa Pacy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu FIO i ze środków Gminy Police.

Szczegółowy program szkolenia >>> pobierz

Do 31 października należy wypełnić i wysłać zgłoszenie >>> pobierz.

Dodatkowe pytania można bezpośrednio kierować do koordynatora: Anna Wdowiak, e -mail: oneania@interia.pl.

2007-09-14

Welcome to Adobe GoLive 6

Welcome to Adobe GoLive 6