Welcome to Adobe GoLive 6
Jak podziękować?

Podziękowanie jest niezbędnym elementem działań związanych z pozyskiwania funduszy i otrzymywaniem wsparcia rzeczowego przez organizacje pozarządowe. Pozwala docenić i uhonorować tych, którzy wspierają nasze działania. Bez darczyńców i sponsorów wiele projektów i inicjatyw po prostu nie odbyłoby się. Podziękujmy im w Policach 6 grudnia!

Sposobów podziękowania jest wiele. My proponujemy, aby zaprosić zaprzyjaźnionych sponsorów i darczyńców na uroczystość rozstrzygnięcia konkursu pt. "Pomaganie wzmacnia" i podziękować im we własny, oryginalny sposób. Wszystko zależy od pomysłowości, inwencji twórczej i poczucia humoru. Możecie wręczyć dyplom, statuetkę, bukiet kwiatów, symboliczną nagrodę, zaśpiewać piosenkę, powiedzieć wiersz ... Liczymy na pomysłowość!

6 grudnia o godz. 17.30 w Klubie Nauczyciela odbędzie się coroczne (podsumowujące 2007 rok) spotkanie organizacji pozarządowych organizowane przez Gminę Police. Natomiast o godz. 18.00 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu i nagrodzenie laureatów konkursu "Pomaganie wzmacnia" organizowane wspólnie przez Gminę Police i Policką Inicjatywę Społeczną IMPULS. W trakcie tej uroczystości każda policka organizacja pozarządowa będzie miała możliwość uhonorować swoich darczyńców.

Aby podziękować darczyńcy należy:

1. Zgłosić taką możliwość w terminie do 1 grudnia 2007 roku do organizatora (Policka Inicjatywa Społeczna Impuls, Police ul. Grunwaldzka 15),

2. Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem:

  • poczty elektronicznej: oneania@interia.pl (Anna Wdowiak),
  • telefonicznie pod nr tel./fax (091) 3 123 337 (w każdą środę w godz. od 9.00 do 14.00) lub każdego dnia o dowolnej godzinie nagrywając się na automatyczną sekretarkę.

3. W zgłoszeniu należy koniecznie podać następujące informacje:

  • nazwę stowarzyszenia, które chce podziękować darczyńcy,
  • planowany czas jaki zajmie podziękowanie (np. 3 min.),
  • liczbę zaproszonych darczyńców (gości).

4. Stowarzyszenie indywidualnie zaprasza darczyńcę (gości) na uroczystość w dniu 6 grudnia na godz. 18.00 do Klubu Nauczyciela.

5. Stowarzyszenie samodzielnie przygotowuje i wręcza podziękowanie.

Organizator:
Policka Inicjatywa Społeczna IMPULS

Finansowanie:
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich i Gmina Police

Wsparcie techniczne:
Powiat Policki

2007-11-22

Welcome to Adobe GoLive 6

Welcome to Adobe GoLive 6