Welcome to Adobe GoLive 6
Szkolenie "Nowoczesny sposób budowania programów społecznych organizacji pozarzadowych i wspólpracy z biznesem".

Zapraszamy 4 października 2008 r. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 września!

UCZESTNICY. Szkolenie kierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Polickiego. Z jednej organizacji w szkoleniu udział mogą wziąć maksymalnie 2 osoby. Łączna liczba uczestników 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.

CEL SZKOLENIA. Zapoznanie uczestników z zasadami kreowania, planowania i realizacji kampanii społecznych. Nabycie umiejętności budowania zespołu projektowego ds. kampanii i kierowania nim oraz pozyskiwania partnerów zewnętrznych: mediów, sponsorów, patronów. Poznanie narzędzi biznesowych przydatnych w pracy organizacji pozarządowej.

ELEMENTY SZKOLENIA. Geneza kampanii społecznych. Kiedy i które techniki biznesowe pomagają w komunikacji społecznej? Przykłady kampanii polskich i zagranicznych. Zasady planowania wydarzeń, akcji i kampanii społecznych. Organizacja zespołu wykonawczego. Dobór metod komunikacji. Konstruowanie budżetu kampanii. Pozyskiwanie do współpracy partnerów: patronów, mediów i sponsorów. PR w pigułce.

PROWADZENIE. Trenerzy Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu.

ZGŁOSZENIE. Aby wziąć udział w szkoleniu do 25 września 2008 r. należy przesłać wypełniony formularz zgłoszenia >>> pobierz. - WORD - PDF

TERMIN. 4 października (sobota) 2008 r. godz. 10.00 - 18.00.

MIEJSCE: Miejski Ośrodek Kultury w Policach, sala konferencyjna.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA: obiad, bufet kawowy, materiały szkoleniowe.

Szkolenie realizowane w ramach dotacji:

  • Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Społecznych 2008,
  • Miasto Police.

ORGANIZATOR. Policka Inicjatywa Społeczna IMPULS.

2008-09-14

Welcome to Adobe GoLive 6

Welcome to Adobe GoLive 6