Welcome to Adobe GoLive 6
Skąd się biorą ciekawe zdjęcia?

Temat zdjęć można znaleźć wszędzie. Wystarczy umieć patrzeć i rozejrzeć się po najbliższym otoczeniu. Sprzęt jest ważny, ale nie najważniejszy. Trzeba mieć wrażliwość na otaczające nas kształty, kolory, ludzi, zwykłe przedmioty, Trzeba umieć dostrzec nastrój chwili. Uczestnicy warsztatów fotograficznych "AKTYWNOŚĆ = TOŻSAMOŚĆ" wybrali się w taką podróż po Starych Policach rozpoczynając swoją podróż fotograficzną.

Program warsztatów obejmował zagadnienia związane z techniką i technologią fotograficzną oraz zasady powstawania obrazu fotograficznego, poprawnego naświetlenia ekspozycji i doboru odpowiednich materiałów do fotografowanej scenerii. Omówiono także podstawy estetyki i kompozycji obrazu fotograficznego. Oprócz zajęć teoretycznych odbyły się także zajęcia w plenerze związane z prawidłowym oświetleniem fotografii i kompozycją obrazu. Uczestnicy warsztatów w scenerii Starych Polic poszukiwali nieodkrytych dotychczas i urokliwych miejsc do wykonania cyklu fotograficznego prezentującego sfery działalności organizacji pozarządowych w ramach kampanii "AKTYWNOŚĆ = TOŻSAMOŚĆ".

Prowadzenie warsztatów i pleneru: Tomasz Łój.


Warsztaty w ramach projektu pt."Policki Inkubator Organizacji Pozarządowych" realizowany ze środków dotacji Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej Funduszu inicjatyw Obywatelskich. Projekt współfinansuje Gmina Police. Partner projektu Powiat Policki.

2009-12-30

Welcome to Adobe GoLive 6

Welcome to Adobe GoLive 6