Welcome to Adobe GoLive 6
Zapraszamy na koncert "Chorzy na Odrę".

7 stycznia 2010 roku o godz. 18.00 w Klubie Nauczyciela w Policach odbędzie się koncert zespołu CHORZY NA ODRĘ oraz wystawa fotograficzna AKTYWNI W OBIEKTYWIE.Zachęcać młodych ludzi do angażowania się w działalność wolontariacką można na różne sposoby. Być może każdy sposób jest dobry biorąc pod uwagę fakt, że aktywność w tym zakresie spada. Ale można to zrobić też trochę inaczej. Odejść od stereotypów i schematów myślowych. Zobaczyć radość oraz szansę na twórcze i pełnowartościowe życie. Dla innych i dla siebie. Pomaganie to ściema? Nawet Tobie?

Koncert i wystawa fotograficzna realizowane są w ramach kampanii "AKTYWNOŚĆ = TOŻSAMOŚĆ". 24 października w scenerii Starych Polic odbył się plener fotograficzny. Celem pleneru było zaprezentowanie różnych sfer działalności organizacji pozarządowych. Odgrywając krótkie scenki aktorzy teatru Abanoia prezentowali m.in. pomoc społeczną, ochronę zdrowia, turystykę, kulturę i sztukę, opiekę nad zwierzętami, sport. Efekty pleneru zostały wykorzystane do przygotowania wystawy fotograficznej oraz koncertu, który odbędzie się 7 stycznia 2010 roku o godz. 18.00 w Klubie Nauczyciela. Z tych materiałów w 2010 roku powstanie także przewodnik po organizacjach pozarządowych z terenu Powiatu Polickiego.

Organizator: Policka Inicjatywa Społeczna "IMPULS". Prowadzenie warsztatów i pleneru fotograficznego:
Tomasz Łój.

Opieka artystyczna podczas pleneru: Teatr Abanoia.Warsztaty w ramach projektu pt."Policki Inkubator Organizacji Pozarządowych" realizowany ze środków dotacji Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Projekt współfinansuje Gmina Police. Partner projektu Powiat Policki.

2009-12-30

Welcome to Adobe GoLive 6

Welcome to Adobe GoLive 6