Welcome to Adobe GoLive 6
Pomaganie Wzmacnia 2010.

W 2010 roku na terenie Powiatu Polickiego po raz kolejny odbędzie się kampania promująca społeczne zaangażowanie i wolontariat pt. "Pomaganie wzmacnia". Zachęcamy, aby w ten szczególny sposób pamiętać o wolontariuszach i publicznie podziękować za ich pracę i zaangażowanie.

Podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się w styczniu 2011 roku chcemy zaprezentować ciekawe sylwetki wolontariuszy, wyróżnić organizacje pozarządowe, instytucje samorządowe i firmy zaangażowane społecznie. Warto jednocześnie zaznaczyć, że rok 2011 został ogłoszony przez Komisję Europejską Europejskim Rokiem Wolontariatu. Każdy z nas zna osoby, które dobrowolnie i bez wynagrodzenia angażują się w pomaganie innym. Na terenie Powiatu Polickiego działają instytucje, organizacje pozarządowe i firmy, którym nie jest obce hasło społecznego zaangażowania. Niosą pomoc i aktywnie włączają się we wspólne rozwiązywanie lokalnych problemów. Dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu w 2010 roku mogliśmy uczestniczyć w wielu cennych przedsięwzięciach. Zapraszam więc, aby także Państwo w Europejskim Roku Wolontariatu zgłosili swoich kandydatów w konkursie pt. "Pomaganie wzmacnia".

Proponujemy trzy kategorie zgłoszeń:

  • Wydarzenie roku (nagroda dla organizacji pozarządowej lub instytucji),
  • Wspólne działania na rzecz środowiska lokalnego (sponsor),
  • Przyjaciel roku (wolontariusz).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem udziału w konkursie i przesłanie zgłoszeń w terminie do 10 stycznia 2011 roku. Zgłoszenia należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym na adres:

Policka Inicjatywa Społeczna "IMPULS"
ul. Grunwaldzka 15, 72-010 Police,
tel. fax (091) 91 3 123 337, e-mail: impuls@police.pl.

2010-12-12

Welcome to Adobe GoLive 6

Welcome to Adobe GoLive 6